Stokado Self Storage Wrocław

Stokado Self Storage Wrocław
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Sieć Self Storage Stokado oferuje wynajem magazynów wewnętrznych. Mają one systemy bezpieczeństwa, stałą temperaturę, wymiary od 1m2 do 25m2. Wybrać można magazyny zewnętrzne od 3m2 do 30m2 wyposażone w monitoring, podjazd do samochodu. Propozycja jest dla osób prywatnych, jak i firm. Self Storage Stokado gwarantuje, że wszystkie rzeczy są odpowiednio zabezpieczone. Warunki umowy bardzo łatwe i elastyczne.

Magazyny Self Storage Wrocław fot.1

To klient decyduje na ile czasu interesuje o wynajem magazynu. W każdym momencie może zrezygnować z usługi. Sieć zapewnia dostęp do komórek przez całą dobę niezależnie od dnia tygodnia. Firma prowadzi usługi przewozowe, transportowe. Self Storage Stokado oferuje odbiór i przechowanie paczek.

Magazyny Self Storage Wrocław fot.2

Można od nich kupić kartony, folie, rękawice, sznurki, taśmy pakowe. Działają w 13 lokalizacjach w Polsce np. w Bydgoszczy, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu. Na stronie stokado.pl dodano bloga z informacjami, jak przechowywać ubrania, zabawki itd. Skorzystać można z formularza kontaktowego lub zadzwonić.

W internecie:
Gdzie dzwonić:
666030777
Gdzie siedziba:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
Ich NIP:
8992745172
I Regon:
022172988
  • Stokado Self Storage Wrocław
  • Stokado Self Storage Wrocław