Smart Bin – kosze na śmieci do szkół językowych

Smart Bin – kosze na śmieci do szkół językowych
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Sklep internetowy Smart Bin specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów firm, instytucji i osób prywatnych, związanych z odpowiednim składowaniem i przechowywaniem codziennych odpadów. Jego oferta obejmuje wysokiej klasy kosze na śmieci, które zostały opracowane i dobrane do sprzedaży tak, by spełniać wszystkie wymagania klientów i jednocześnie stanowić pojemniki o atrakcyjnym wyglądzie.

Kosz na śmieci z oferty sklepu Smart Bin – fot.1

Firma zadbała o to, aby na jej stronie można było wygodnie i szybko znaleźć praktycznie wszystko, co pomoże w utrzymaniu nienagannego porządku domu, firmy, biura, ale i magazynu czy hali produkcyjnej. Oferowane kosze na śmieci dostosowane są do nowoczesnych wymogów ochrony środowiska, segregacji i ułatwiania późniejszego opróżniania różnego typu nieczystości zanim trafią one do recyklingu.

Kosz na śmieci z oferty sklepu Smart Bin – fot.2

W sklepie klienci znajdą kosze wewnętrzne, zewnętrzne, wielowymiarowe worki na śmieci, ale i praktyczne zgniatarki do butelek, suszarki do rąk i szereg innych produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach i najlepszej rynkowej jakości.

W internecie:
Gdzie dzwonić:
733999777
Gdzie siedziba:
ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
Ich NIP:
6161473965
I Regon:
360007888
  • Smart Bin – kosze na śmieci do szkół językowych
  • Smart Bin – kosze na śmieci do szkół językowych