Sklep Ortopedyczny Med-Orth Wrocław

Sklep Ortopedyczny Med-Orth Wrocław
Główne kierunki działania
Nasz opis

buty ortopedyczneMed-Orth to wyspecjalizowana placówka medyczna i ortopedyczna, która powstała z myślą o klientach, potrzebujących wsparcia w trudnym i żmudnym procesie rehabilitacyjnym. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje sprzedaż wysokiej klasy obuwia ortopedycznego, artykułów przeciwodleżynowych, przeciw żylakowych i sanitarnych, a także kołnierzy i gorsetów.

Co więcej, chcąc sprostać oczekiwaniom kontrahentów, firma oferuje wszelkiego rodzaju stabilizatory do każdej części ciała. Każdy sprzedawany produkt posiada niezbędne certyfikaty i atesty, został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki własnej pracowni, mogą sprostać indywidualnym potrzebom pacjenta.

Konkurencyjne ceny, mila i rzetelna obsługa, największy wybór rewelacyjnych akcesoriów i sprzętu dla osób, które chcą powrócić do zdrowia. Dołącz do setek zadowolonych odbiorców i zaufaj firmie, która od lat dzierży pozycję lidera w swojej branży. Solidne jakości produkty rehabilitacyjne za rozsądną cenę.

Med-Orth

Gdzie dzwonić
713723033
Gdzie siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
Ich NIP
8990027389
I Regon
930326316
  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth Wrocław