Reklama Google Ads dla szkół i nie tylko

Reklama Google Ads dla szkół i nie tylko
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Media Click to wrocławska agencja marketingowa, która od 15 lat specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych, profesjonalnym, przygotowywaniu spersonalizowanych zawartości stron www oraz poprawianiu potencjału witryn internetowych. Mocną stroną firmy jest zespół fachowców, który ją tworzy. Mowa o  wykwalifikowanych specjalistach z wieloletnim doświadczeniem, pasją oraz ogromną wiedzą teoretyczną. To właśnie dzięki tym zaletom, agencja wyróżnia się na rynku i jest w stanie zaproponować optymalne rozwiązania każdemu klientowi.

Witryny on-line wyprofilowane od A do Z

Szczególne sukcesy Media Click notuje w dziedzinie optymalizacji stron internetowych pod względem szybkości ładowania, działania na urządzeniach mobilnych oraz wprowadzania słów kluczowych i ich modelowaniu według wymogów rankingów. Firma zapewnia również audyt SEO, badania statystyk wyświetleń stron oraz ich pozycji w wyszukiwarkach. W celu poprawienia tych parametrów agencja proponuje swoim klientom kreatywny copywriting SEO, treści tworzone na miarę oczekiwań targetu oraz wymogów rynku. Warto także zwrócić uwagę na usługi lokalizacyjne, które dają możliwość zaistnienia na wirtualnej arenie biznesowej, jak również umożliwiają przygotowanie właściwej strategii linkowania tak, aby witryna nie była przesadnie zoptymalizowana, co mogłoby skutkować negatywnym odzewem ze strony filtrów Google.

Media Click to również nowoczesne podejście do ePR. Pozwala ono stworzyć lub odświeżyć wizerunek on line przedsiębiorstwa, zapewnić odpowiednią reklamę w Google, pozycję w Google Shopping czy Google Ads. Pracownicy agencji posiadają bowiem doskonałe pojęcie o marketingu sieci i wiedzą, jaki zrobić z niego użytek. A wszystko to w przyjaznej atmosferze otwartości na pomysły i uwagi klienta.

Media Click to synonim nowatorskiego podejścia do pracy z SEO i umiejętności uzyskiwania tego, co najlepsze w zakresie potencjału stron internetowych, marketingu oraz usług lokalizacyjnych. To oferta dla wymagających, którzy oczekują realnych korzyści z podejmowanych działań w sieci.

W internecie:
Gdzie dzwonić:
601 774 553
Gdzie siedziba:
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
Ich NIP:
8942882292
I Regon:
021168737