Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – psycholog Wrocław

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – psycholog Wrocław
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Poradnia Psychologiczno-psychiatryczna Psychoterapeutica, mieszcząca się w we Wrocławiu, to miejsce, w którym znajdziemy potrzebną pomoc. Oferowany zakres usług dotyczy nie tylko wsparcie psychologa oraz psychiatry, lecz również logopedy i seksuologa. Oznacza to, że znajdziemy potrzebną pomoc w wielu życiowych sytuacjach, z którymi nie potrafimy sobie poradzić, takimi jak: zaburzenia snu, zdrada w związku, zaburzenia lękowe oraz wiele innych.

psycholog wrocław

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

Na stronie internetowej poradni znajdziemy wiele przydatnych informacji, które prezentowane są w formie bloga. Znajduje się tam szczegółowy opis oferowanych usług oraz cennik. Poradnia Psychoterapeutica to miejsce niezwykle przyjazne dzieciom, które służy pomocą w wielu trudnościach.

psycholog wrocław

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Konsultacje logopedyczne mogą okazać się niezbędne przy afazji, zaburzeniach mowy i wadach wymowy, mutyzmie wybiórczym. Oferowana jest również nauka czytania i pisania, a także zajęcia wyrównujące braki edukacyjne dla uczniów klas I-III. Możliwe są także wizyty w domu ucznia.

W internecie:
Gdzie dzwonić:
663875291
Gdzie siedziba:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Ich NIP:
8961399071
I Regon:
362700702
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – psycholog Wrocław
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – psycholog Wrocław