Medycyna estetyczna w Soft Skin Dermaclinic Wrocław

Medycyna estetyczna w Soft Skin Dermaclinic Wrocław
Główne kierunki działania
Nasz opis

Soft Skin to niezwykłe miejsce na mapie Wrocławia. Klinika została stworzona z myślą o osobach pragnących polepszyć swoje samopoczucie poprzez zadbanie o zdrowie i urodę. Założycielce Soft Skin, znakomitej dermatolożce, przyświeca idea holistycznego podejściu do ciała i umysłu, w związku z czym zatrudnieni przez nią specjaliści mają doskonałe kwalifikacje oraz doświadczenie.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

W skład zespołu wchodzą wysokiej klasy eksperci z dziedziny dermatologii, kosmetologii, laseroterapii, psychologii i wielu innych. W ofercie kliniki znaleźć można wszystko to, czego potrzebuje pacjent- od porad dietetycznych, psychologicznych, aż po zabiegi peelingu, dermatochirurgii czy modelowania sylwetki.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

Pomoc znajdą tu także pacjenci cierpiący na wszelkie przypadłości dermatologiczne. Szczególnie popularną i cenioną przez klientki usługą jest depilacja laserowa z wykorzystaniem nowoczesnego Soprano ICE Platinum. Laser o tak znakomitym działaniu pozwala na uzyskanie świetnych efektów u klientów niezależnie od karnacji czy typu włosa.

Soft Skin Dermaclinic

Gdzie dzwonić
512822207
Gdzie siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Ich NIP
7532154115
I Regon
021847160
  • Medycyna estetyczna w Soft Skin Dermaclinic Wrocław
  • Medycyna estetyczna w Soft Skin Dermaclinic Wrocław