Leczenie zaćmy w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław

Leczenie zaćmy w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

W gabinecie okulistycznym Helemejko wykonywane są zabiegi związane z zespołem suchego oka. Jedna sesja trwa 20 min. Specjaliści przygotowują pacjentów do leczenia i udzielają porad, czego nie należy robić przez i po kuracji. Informują także, jakie mogą być skutki w przypadku nieleczenia schorzenia – pojawiają się infekcje spojówki i inne nieprzyjemne dolegliwości.

W Centrum Medycznym Helemejko zapisać się można na badanie na obecność nużeńca. Najpopularniejszym objawami tej choroby jest wypadanie rzęs i brwi, łzawienie, opuchnięcie spojówek itd. Lekarze skutecznie leczą zaćmę. Przekazują wiedzę na jej temat np. jak rozpoznać chorobę, jak wygląda leczenie zaćmy.

Profesjonaliści świetnie sobie radzą również z: alergicznym, wirusowym, bakteryjnym, egipskim zapaleniem spojówek. Specjaliści korzystają z nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń. Dysponują najlepszymi preparatami do leczenia oczu. Mają wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Przeglądając opinie na ich temat można zauważyć, że są wyłącznie pozytywne.

Gdzie dzwonić:
660206896
Gdzie siedziba:
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Ich NIP:
8981029578
I Regon:
930332280
  • Leczenie zaćmy w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
  • Leczenie zaćmy w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław