Firma sprzątająca szkoły ABC-Service Wrocław

Firma sprzątająca szkoły ABC-Service Wrocław
Pod szyldem:
Firma sprzątająca szkoły ABC-Service Wrocław
Główne kierunki działania:
Gdzie dzwonić:
713544354
Gdzie siedziba:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Ich NIP:
8980025555
I Regon:
930522767
Nasz opis:

Jesteśmy firmą usługową, która zawsze dba o zadowolenie swoich klientów. Zapraszamy do współpracy, jeżeli jest Wam potrzebna firma ochroniarska lub profesjonalna ekipa sprzątająca, która z pełną powagą podchodzi do wykonywania przez siebie zleceń. ABC-Service do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, proponując mu najwyższą jakość obsługi i mienia.

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław fot.1

Ochrona osób i mienia wykonywana jest przez naszych doświadczonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. Zapewniamy Wam ochronę poszczególnych miejsc, jakie nam wskażecie. Oprócz tego, zapewniamy Wam najlepszą ekipę sprzątającą, która może na miejscu pojawić się w trakcie trwania Waszej pracy lub w czasie późniejszym.

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław fot.2

Nasze usługi oferujemy w takich regionach, jak Opole, Łódź, Zielona Góra, Jelenia Góra, Legnica, Bolesławiec, Katowice, Nysa, Brzeg, Środa Śląska, Sieradz, Milicz, Trzebnica, itd. Możecie u nas zamówić takie usługi, jak pranie wykładzin, mycie okien, elewacji, koszenie trawy, dbanie o zieleń, transport odpadów o dużych gabarytach.

  • Firma sprzątająca szkoły ABC-Service Wrocław
  • Firma sprzątająca szkoły ABC-Service Wrocław